Інтер’єр кімнати для школяра

Правильний дизайн кімнати для школяра допомагає дитині зосередитися на навчанні, підвищити мотивацію і організувати хороший відпочинок. В процесі оформлення приміщення слід забезпечити функціональну робочу зону, затишну і зручну зону для ігор, комфортну зону для відпочинку і сну.

Ідеї ​​оформлення інтер’єру кімнати для школяра

Перший навчальний рік для дитини — це час оновлень, змін в ритмі життя, нових вражень, дивовижних знань. Разом з дитиною повинна перетворитися його кімната. Для організації ідеального простору дотримуйтеся наступних принципів:

  1. Пам’ятайте про швидкі зміни смаків дитини. Використовуйте класичні базові речі, які зможуть залишатися актуальними протягом декількох років. Експериментувати краще не з меблями, а з додатковими деталями інтер’єру (текстиль, освітлення, декор).
  2. Не бійтеся реалізовувати прогресивні дизайнерські ідеї.
  3. Купуйте меблі та інші предмети інтер’єру разом з дитиною. Враховуйте інтереси свого малюка, адже саме йому має бути затишно в кімнаті.
  4. Використовуйте зонування.

Правила зонування кімнати для школяра

Кімнату потрібно поділити на 4 основні зони:

  • робочу;
  • спальну;
  • ігрову;
  • зону зберігання.

Оформлення робочої зони

Для виконання домашніх завдань і навчання дитини повинна бути виділена спеціальна зона. Встановіть зручну парту або стіл, організуйте хороше освітлення. Полиці з іграшками повинні залишитися осторонь. Ніщо зайве не повинно відволікати дитину від занять. Підберіть зручний стілець, стелаж для підручників і книг, підставки під канцелярські товари.

Зона відпочинку

Спальну зону можна прикрасити декоративними наклейками, текстилем, світильниками. У цьому місці дитині повинно бути спокійно і комфортно. Ліжко можна спорудити над столом. Це заощадить простір. Поруч слід поставити невелика шафа, стелаж або тумбу з ящиками.

Ігрова зона

Школярі початкових класів багато часу грають на підлозі. При облаштуванні ігрової зони постарайтеся забезпечити безпечне і зручне місце. На підлогу можна застелити лінолеум — один із самих практичних матеріалів. Невеликий килим прекрасно доповнить інтер’єр кімнати для школяра. Також в ігровій зоні можна встановити спортивні снаряди, столик для ігор.

Зона зберігання

Для того щоб в кімнаті зберігався порядок, необхідно організувати функціональну зону зберігання. Встановіть шафу для одягу, стелаж для дрібних предметів, корзину або ящик для іграшок, компактний комод. Навчіть дитину прибирати речі і стежити за порядком в кімнаті.

Інтер’єр кімнати для школяра повинен бути красивим і одночасно функціональним, комфортним та зручним. При виборі колірних рішень виходьте з вподобань дитини. Для оздоблення стін краще підбирати нейтральні відтінки, а для створення яскравих акцентів непогано підійдуть постери і наклейки.

Повернутись