Дизайн кухні у мінімалістичному стилі. 30 прикладів

Мінімалізм – це не просто філософія дизайну чи просто ще один стиль в дизайні інтер’єру. Коли справа доходить до чистоти, функціональності та чіткості, мінімалізм є основною темою.

Часто у сфері дизайну «менше значить краще», та не завжди це правило можна застосувати до дизайну інтерʼєру, особливо коли справа доходить до дизайну кухні — місця у вашому домі, яке потребує максимальної уваги, а також найбільшої кількості прибирання, тому що кухня є центральним етапом вашого будинку, саме там максимальний рух. Ця стаття дає відповідь на два основних запитання: «як створити мінімалістичний дизайн кухні?» та «як мінімалістична кухня має виглядати?»

Як створити мінімалістичний дизайн кухні?
Мінімалістична кухня означає наявність мінімуму предметів на кухні; лише те, що є абсолютно важливим і невід’ємним для функціональності. Найбільша проблема на кухні – це завжди зберігання. Позбавтеся від непотрібних предметів на кухні, щоб отримати більше місця для зберігання. Під небажаними речами ми маємо на увазі, що має бути гарний обідній гарнітур, який ви повинні безпечно зберігати для якоїсь великої події. Але, чесно кажучи, цей обідній гарнітур лише сприяє безладу та з’їдає місце для зберігання. Знайдіть способи використання простору за дверцятами шафи. Якщо ви не затятий кулінар, ви можете позбутися деяких приладів, які, можливо, лише забирають простір, наприклад: пароварки, кавоварки, додаткові склянки і тарілки, блок для ножів тощо.

Вибирайте монохроматичну палітру кольорів на вашій кухні
Мінімалістичний стиль дизайну інтер’єру – це використання пастельних і нейтральних тонів. Монохромність або поєднання білого чи нейтрального тону з натуральним деревом є ключовим фактором створення простого та функціонального стилю. Така кольорова гама надасть вашій кухні не тільки сучасний та витончений вигляд, але й зробить вашу кухню просторою, якщо простір приміщення дійсно обмежений.

Призначте відповідне місце для кожного предмету
Щоб досягти візуального порядку, важливо не мати багато речей у полі зору, а для цього важливо мати місця для зберігання та організації. Відведіть місце у ящиках виключно для побутової техніки, тарілок або інших контейнерів. Приберіть і перемістіть все, що не використовується досить часто; можливо, це просто займає таку необхідну площу на кухні.

Перенесіть техніку
Можливо, багато місця на вашій кухонній стільниці займає розміщення пароварки, мікрохвильової печі, фритюрниці, кавоварки або тостера. Перемістіть їх зі стільниці. Ці предмети невиправдано займають простір. Знайдіть у домі інше зручне місце для цих приладів.

Попрощайтеся з речима, які не використовуєте
Іноді у ваших кухонних шухлядах є десятки ножів, лопаток та інших дрібних предметів, але на практиці ви використовуєте лише один з цих предметів. Спробуйте забрати їх зі своєї кухні. Зовсім непотрібно тримати на кухні речі, якими ви насправді не користуєтесь. Зберігайте лише обмежену кількість блюдець, тарілок і ложок, якими ви майже напевно будете користуватися щодня. Також приберіть усі непотрібні гаджети, які ви можете мати на своїй кухні, але не використовуєте.

мінімалістична кухня
Мінімалістична кухня №1


Мінімалістична кухня №2


Мінімалістична кухня №3


Мінімалістична кухня №4 @Antoine SERAFIN


Мінімалістична кухня №5


Мінімалістична кухня №6 @Aram Avetisyan


Мінімалістична кухня №7 @hassan dehghanpour


Мінімалістична кухня №8


Мінімалістична кухня №9


Мінімалістична кухня №10 @Hastings Design


Мінімалістична кухня №11


Мінімалістична кухня №12


Мінімалістична кухня №13


Мінімалістична кухня №14


Мінімалістична кухня №15


Мінімалістична кухня №16


Мінімалістична кухня №17


Мінімалістична кухня №18


Мінімалістична кухня №19


Мінімалістична кухня №20


Мінімалістична кухня №21


Мінімалістична кухня №22


Мінімалістична кухня №23


Мінімалістична кухня №24 @Tomasz Muszyński


Мінімалістична кухня №25


Мінімалістична кухня №26


Мінімалістична кухня №27


Мінімалістична кухня №28


Мінімалістична кухня №29


Мінімалістична кухня №30 @tasjalap

 

 

Повернутись