5 переваг меблів з деревини

Немає такої домашньої зони, в яку б не вписались дерев’яні меблі. Столи, стільці, ліжка, полиці, комоди, шафи і навіть декор — переваги дерев’яних меблів у будинку важко переоцінити. Дерево нам пропонує унікальне поєднання естетичної привабливості та незрівнянної структурної цілісності, яке інші матеріали не можуть відобразити.

Як частина дизайну інтер’єру, пов’язаного з природою, дерево може перетворити настрій кімнати чи цілого будинку, створюючи домашнє та справді „органічне” відчуття. Це також не примха — цей матеріал використовується поколіннями для виготовлення меблів, тому дерево пропонує нам незмінну якість, яку неможливо повторити.

Усі причини того, чому використання дерева є найкращим вибором для меблів, можна скласти в довгий список, але ось деякі основні нюанси, про які ми б хотіли розповісти детальніше.

Міцність
Дерево, звичайно, довговічний і міцний матеріал і є ідеальним вибором для тих, хто шукає меблі, які б не втрачали свою якість роками. Незалежно від того, чи ви обираєте тверду деревину (дуб) або легку (сосна), добре зроблений дерев’яний стілець або стіл має природжену стабільність і надійність.

Ця довговічність гарантує, що дерев’яні меблі — це відмінне співвідношення ціни та якості, і якщо вам коли-небудь захочеться продати якісно зроблений предмет, то доглянуті меблі можуть зберегти свою вартість протягом багатьох років.

Міцність також забезпечує легке обслуговування. Обробку воском, полірування та змащування потрібно проводити лише зрідка, і це невибагливий процес.

Візуальна привабливість
Як вже згадувалося, дерево може додати певної чарівності будь-якій кімнаті, будь то деревина світлого кольору чи насичені темні відтінки. При проектуванні такого виробу існує безмежний потенціал для дизайнерських інновацій, що надає виробу додаткову естетичну привабливість.

Дерев’яні меблі також можуть значно допомогти створити відчуття природного середовища в приміщенні. Якщо ви живете в багатоквартирному житловому будинку в місті, можливо, ви захочете розвинути відчуття природи у своєму житловому просторі. Дерево — це ідеальний спосіб досягти цього завдяки широкому спектру кольорів, а також захоплюючим малюнкам текстур та волокон.

Екологічність
Коли дерево відповідає вимогам сертифікації та є сертифікованим, воно є чудовим варіантом стійкості, і є екологічно безпечним способом облаштування будинку.

Дерево є чи не єдиним відновлюваним будівельним матеріалом. Більше того, вуглецевий слід, який виникає в результаті виробництва та переробки деревних виробів, значно нижчий, ніж у інших будівельних матеріалів. А оскільки до 50 відсотків сухої маси деревини є вуглецем, це є вирішальним моментом у боротьбі зі зміною клімату.

Різноманітність
Такий матеріал, як деревина має широкий асортимент кольорів та відтінків, що дає свободу дизайнерам у виборі потрібної палітри, яка буде гармоніювати у будь-якому стилі інтер’єру. І це не кажучи вже про тонкі, але помітні відмінності між текстурами різних видів дерев.

Окрім фактичного матеріалу, є ще й різноманітні варіанти виконання виробу: кожен виробник меблів пропонує інший стиль дизайну відповідно до типу меблів, що проектуються. Що стосується дерев’яних меблів, то тут мало одноманітності, і, безсумнівно, можна отримати креативний дизайн, щоб забезпечити єдиний у своєму роді виріб.

Універсальність
На відміну від багатьох інших матеріалів, дерево добре виглядає практично в будь-якій облаштуванні. Дерев’яні меблі можуть бути частиною будь-якого дизайнерського напрямку, будь то сучасний або ретро стиль, і різні види будуть зі смаком поєднуватися в одній кімнаті чи будинку. Ви можете розглянути різні текстури та кольори: так чи інакше, ці дерев’яні вироби чи декор приносять певну витонченість у будь-який дім.

І звичайно, універсальність такого матеріалу, як дерево поширюється і на дизайн екстер’єру. Після обробки оліями, щоб протистояти впливу природних чинників, меблі з деревини можуть чудово виглядати в саду або на веранді.

Повернутись